niedziela, 28 września 2014

A życie płynie dalej...

    Cieżko napisac coś po tak długiej przerwie. Wszystko takie banalne, o niczym sie wydaje...
    Nie przepłakałam, nie przeszłam żałoby wtedy, kiedy powinnam - trzeba było pracowac, trzymac sie - i teraz łapie mnie w najmniej oczekiwanych momentach. Wyje i nie moge sie uspokoic. Ale to akurat dobrze, łzy są potrzebne...
    Pracuje w moim "żłobie" - jak to miejsce pieszczotliwie nazywamy. Zżywam sie z tymi naszymi ananaskami, mam już jakieś sukcesy wychowawcze na koncie. Serce mi rośnie jak dzieciaki w mig łapią różne rzeczy, jak nam ufają, przychodzą z radością... :)
Z jedną koleżanką opiekunką nie sposób sie porozumiec, z drugą naszczeście mam rewelacyjny kontakt.
Wszystko kreci sie ostatnio wokół żłoba, gadam ponoc tylko o tym, śpiewam pod nosem piosenki dla dzieci, śnie o moich łobuzach... Fajno tam u Nas... :)

11 komentarzy:

 1. czasem się zastanawiam na ile nam starczy łez....niewyczerpane źródło...

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym pracować wśród dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że tak odnajdujesz się wśród dzieciaków :) Wygląda na to, że znalazłaś swoje (zawodowe) miejsce. Oby jak najwięcej sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 4. no, no... a co z miłością?! bo ani słowa o tym! zaraz strzele focha, ej!

  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że to ucieczka w pracę, aby jakoś sie trzymać

  OdpowiedzUsuń
 6. łzy są potrzebne, też kilka lat temu, nie potrafiłam się wypłakać, a później przyszedł wieczór, w którym wyłam i wyłam bez końca.
  przykro mi z powodu Twojej straty.
  dobrze, ze praca daje Ci satysfakcję. życzę sukcesów i dalszego zadowolenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Satysfakcja płynąca z pracy jest bardzo ważna. Podobnie jest z informacją zwrotną na temat tego, jak dzieciaki nas odbierają. No i nie ukrywajmy też, że często sukcesy dzieci, są naszymi sukcesami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj błyskawiczna żabko. Łobuziaki, na tyle zaprzątają twoją głowę, że nie pozostaje tobie zbyt dużo czasu na myślenie o smutkach. To chyba dobrze. Jeżeli łzy przynoszą ulgę i oczyszczają duszę, to nie raz też są potrzebne. Najlepiej jednak, gdy są to łzy radości i takich jak najwięcej tobie życzę. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Łzy zawsze są potrzebne i nie ma najmniejszego sensu ich blokować. A z drugiej strony - dobrze, że masz w pracy taką atmosferę, dzięki temu masz równowagę, możesz trochę się uśmiechnąć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli jest Ci źle to płacz!! Łzy są niekiedy naszym najlepszym przyjacielem, oczyszczają nas kawałek po kawałku z bólu, który przeżywamy

  P.S nominowałam Twój blog do pewnej zabawy. Jeśli będziesz miała ochotę zajrzyj na mojego bloga i odpowiedź na pozostawione tam przeze mnie pytania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Łzy dają ukojenie więc czasami są potrzebne. Super, że radzisz sobie w pracy:)

  OdpowiedzUsuń